Ehisparandused vol2
Tead seda tunnet, kui su lemmik pluusile tekib plekk, mis enam pesus maha ei tule?
Jaana lähenes oma vestile tekkinud tindiplekkidele loominguliselt ja kattis need tumesinise paelaga. Mustri dikteerisid plekid ise. Nüüd on tal lisaks vingele vestile ka tore lugu rääkida.
Mäletad videot, kuidas Jiri endale uusi jalanõusid valis? Kui ei, siis vaata järgi SIIT. Nüüd on sellest üle aasta möödas ja aeg on esimeseks paranduseks. Selle jaoks kasutas Diana nõela ja punast niiti, sest katki oli ainult kangast osa. Kingaparanduseks soovitame spetsiaalset Shoe Goo liimi, mis jääb elastseks ka pärast kuivamist ja on mõeldud kummi, naha ja erinevate sünteetiliste materjalide parandamiseks.
Parandatud riiete kandmine võib olla teistele inimestele inspireeriv ja loodetavasti tekitab aeglaselt meie mõttemustrites muutusi. Kui näeme piisavalt inimesi, kes käivad ringi lapitud ja nõelutud riietega, võiksime järgmisel korral kaaluda ka parandamist. Sellepärast kutsume üles parandama riideid viisil, et see ei jääks märkamatuks. Nii et kui teil on parandatud riideid, kandke neid uhkusega kõikjal, kuhu lähete, isegi kui see on ainult prügi väljaviimiseks…
Nendel lühikestel pükstel olid plekid peal, mis ei tulnud maha, seega Diana lappis need tükiga vanadest teksadest.
Freebies ehk tasuta jagatud nänn on tore ainult hetkeks, aga mis saab kõikidest neist pastakatest, kaelapaeltest ja t-särkidest pärast? Tavaliselt jäävad need kapinurka vedelema ja seejärel liiguvad heal juhul uuskasutusse, halvimal juhul otse prügikasti. Jaana andis uue elu kalamehe mütsile, varjates reklaamkirjad tükikese velcro ehk takjakinnitusega. Nüüd on lõputult võimalusi, mis sõnumit või eset sa oma mütsil kanda tahad.
#visiblemending