PARANDUSBUSS

Varsti tulekul

 

Kui me 2017. aastal Paranduskohvikuid korraldama hakkasime, ei teadnud kuhu see lõpuks välja viib, aga salamisi ihkasime, et Paranduskohvikud toimuksid üle Eesti. Sügisel 2020 algatasime ühisrahastusplatvormil Hooandja.ee kampaania, et jõuda samm lähemale sellele unistusele.  Decembriks 2020 täitsime eesmärgi tänu 321 inimesele, kes meid toetasid.

Bussi soetame esimesel võimalusel ning kevadel tuunime Parandusbussiks. Tiirutama ringi ümber Eesti hakkame 2021. suvel ja kes teab, võib-olla kohtume järgmisena sinu kodulinnas. 

Parandusbussis on meil kaasas kõik vajalik selleks, et saaksime korraldada Paranduskohvikut ükskõik kus. Bussis on üldised tööriistad, mõned materjalid, rataste tööriistad, terituspink, kompressor, õmblusmasinad ja lihtsama elektroonika parandamiseks vajalikud seadmed. Bussi mahub ka 4 klapplauda ning 8 klapptooli. Lisaks on koht kohviku toidu vedamiseks. Bussi mahub istuma kokku 6 meistrit, et sõit oleks lõbusam ning kohapeal piisavalt juhendajaid. Meistrid on meil üldiselt kõik vabatahtlikud. Eduka ürituse korraldamiseks läheb meil vaja vaid elektrit. Lisaks on võimalik kaasa tellida kohvik ehk pirukad, koogid ja tee/kohv. Parandusbussi külla kutsumiseks kirjuta lauri@paranda.ee