Casco Strong Epoxy Rapid

6,99 

Kiiresti kõvastuv 2-komponendiline epoksüliim erinevate materjalide liimimiseks. Pragusid täitev, koorumiskindel ning vee-, kodukemikaali- ja erinevate lahustite kindel. Ärge kasutage toodet, kui liimliide puutub pidevalt veega kokku. Liimliide talub temperatuuri kuni + 70°C. Liide on kollakas ja selle võib üle värvida.

5 laos

Tootekood: CASCO-STRONG-EPOXY Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kasutusala: Kahekomponentne epoksüliim metalli, mitmesuguste jäikade plastide, portselani, betooni, klaasi ja kivi liimimiseks. Toodet ei tohi kasutada kohtades, kus liimliide puutub pidevalt kokku veega.

Toote omadused: Liimliide talub kuni +70 ºC temperatuuri, vett, kodukemikaale ja lahusteid. Omab kõrget nihke- ja tõmbetugevust. Kiiresti kõvastuv. Liimib erinevaid materjale. Liimliite värvus on kergelt kollakas. Liimliide on värvitav ja täidab pragusid.

Ohutus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärritab silmi ja nahka. Kokkupuutel nahaga võib põhjustada ülitundlikkust. Kanda sobivaid kaitsekindaid. Mürgine veeorganismidele, võib põhjustada pikaajalist kahjulikku toimet vesikeskkonnale. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata pakendit või etiketti. Lisateavet tööohutuse kohta vt toote ohutuskaardilt.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.