NOVEMBRI üritused

oktoober 23, 2021

09.11 Lambi tegemise töötuba 18-20

Tule meisterda endale jääkidest ise lamp. Jääkmaterjalid on kohapeal olemas, aga soovi korral võib ka ise midagi meelepärast kaasa võtta. Töötoas osalemine on Paranduskeldri liikmele tasuta. Mitteliikmele on töötoa tasu 25€. Registreeri end töötuppa, kohtade arv on piiratud: https://forms.gle/Ty4aLtBW1pM2SXHA8

 

 

20.11 Mööbli Paranduskohvik // Asukoht SRIK 12-15

Kas sul kodus seisab mõni katkine mööbliese!? Novembrikuu Paranduskohvikus on võimalik see koos meistriga ära parandada. Paranduskohvik toimub Tartu restaureerimisekeskuses Aparaaditehase keldrikorrusel (täpselt Paranduskeldri vastas). Üritus on TASUTA!

 

23.11 3D printimise ABC 17-20

Paranduskeldris on liikmetel võimalik kasutada 3D printerit. 3D printimine annab parandamiseks palju võimalusi katkiläinud tükkide asendamiseks.
Kui sa veel ei tea, kuidas prinditava eseme faili ettevalmistada või kust on võimalik leida juba ettevalmistatud faile ja kuidas printimise protsessi üldse välja näeb, siis tule kaema.
▶️ Vaata ka meie 3D printimise teemalist Youtube videot: https://www.youtube.com/watch?v=FrHvq9And9w
Üritus on Paranduskeldri liikmetele tasuta. Liikmeks on võimalik astuda nii kohal kui veebis. Veebis liitumine võimalik siin: paranda.ee/tule-liikmeks/
Kui sa ei soovi liikmeks astuda on võimalik osaleda ühe korra piletiga, mis on 5€.

PS. ära unusta kaasa võtta:
👉immuniseerimistõend või
👉COVID-19 läbipõdemise tõend

Leave a Reply

Your feedback is valuable for us. Your email will not be published.

Please Wait...