Avatud töökoda

Tule parandama ja looma

 

Ei ole oluline kas oled kogenud meistrimees või täielik algaja, meie ootame kõiki!

Meie töökoda on kasutamiseks avatud registreeritud liikmetele, kes saavad ruume kasutada Avatud Keldri aegadel tasuta. Aastane liikmetasu on 20€. Kui soovid töökoda kasutada ainult korra, siis on võimalus soetada kohapeal ühe korra pilet 5€. Eeldame, et iga projekti jaoks kuluva materjali toob inimene ise. Kohapeal leidub ka mingis koguses jääkmaterjali.

Avatud Kelder toimub teisipäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti kella 17st 20ni. Oleme jaganud päevad ka teemade kaupa ehk siis neil päevil on kohal kindlasti keegi, kes teemat valdab. Avatud Keldri aegadel on alati võimalus tulla enda projektiga, väljaspool seda aega on võimalik ruume rentida erinevateks sündmusteks.

Pooleliolevate projekte saab töökojas hoiustada 30 päeva ilma tasuta. Pärast seda küsime hoiustamise eest 0.5 EUR / päev. Asjadele peab kleepima sildi oma ees- ja perekonnanimega ning telefoninumbriga.

ÕMBLEMINE

Liitu meiega, et parandada oma katkiseid rõivaid, teha vanast uus või lihtsalt töötada teiste seltsis oma õmblusprojektidega. Pakume juurdepääsu õmblusmasinatele, overlock-masinale, põhilistele õmblustööriistadele, jääkkangastele, neetimismasinale ja-tarvikutele.  Tule ka kui pole varem kordagi õmblusmasinat kasutanud ja see tundub hirmus hirmutav!

ELEKTROONIKA

Võtke kaasa igapäevane elektroonika, mille lahti võtmises ja parandamises pole endal kindlust. Üheskoos saame jagada ideid ja küsida abi meie parandusmeistritelt, kes on kindlatel kellaaegadel saadaval, et juhendada seadme ohutut parandustööd ja anda soovitusi. Samuti on võimalus kasutada 3D-printerit varuosade jm loomiseks.

JALGRATTAD

Neljapäeviti saate teada, kuidas oma jalgratast ise parandada ja hooldada. Järgmine kord kui rehv puruneb pole tarvis enam rattapoes oodata. Peagi avastate, et olete täiesti võimeline enamiku parandustest ise või meie meistri väikese abiga läbi viima. Palun võtke kaasa oma varuosad, õlid ja määrded saadaval kohapeal.

Töövahenditest on võimalik kasutada järgnevat (nimekiri ei ole täielik):

Nurgasaag

Akutrellid

Dremelid

Jootekolb ja

kuumaõhu jootejaam

Ketassaag

Puurpink

Ratta tööriistad

Käiad

Tikksaag

Nurklihvija

tool_2-61-512

Neetijad

Kruustangid

Lintsaag 

Ekstsentriklihvija

Käsitööriistad

3-D printer